תרומה לקהילה
תרומה לקהילה

חינוך מעצים ילדים, פותח להם את הדרך לגשת לעבודות וללמוד מיומנויות חיוניות הנדרשות בחיים. אנחנו מאמינים שחינוך לא צריך להיות פריבילגיה - זו זכות אדם.
 לכן Opatra עובדת כעת עם בתי הספר של United World כדי לעזור להפוך את החלום שלנו שכל ילד לקבל גישה לחינוך למציאות.
 כל הזמנה מקוונת של Opatra מיועדת לחינוך ילד בקמבודיה, מיאנמר או נפאל, שאם לא כן לא הייתה לו גישה לחינוך.
 המשימה שלנו היא לספק כמה שיותר ימי חינוך.
 תודה שאתם עוזרים לנו ליצור עולם חיובי, טוב יותר ומועצם יותר.

מי הם בתי הספר של United World?

United World Schools עובד בשיתוף פעולה עם קהילות כדי לספק את כל מה שילד צריך כדי לגשת לחינוך. אנו עובדים בכמה מהאזורים העניים והמרוחקים ביותר בעולם, כדי לתת לכל ילד גישה לחינוך חינם, ללא קשר לרקע שלו. מתוך מחשבה על קיימות, אנו מבטיחים כי לאחר הקמה, בתי הספר יהיו שם כדי לשרת את הקהילה במשך עשורים רבים קדימה. בתי הספר של United World כבר הגיעו ליותר מ - 30,000 ילדי בית ספר ברחבי קמבודיה, מיאנמר ונפאל באמצעות שותפויות מרגשות ומעוררות השראה שמצטרפות אלינו במסע שלנו.

תרומה לקהילה


 שותפות אופטרה לונדון ו- United World Schools

אופטרה לונדון שיתפה פעולה עם United World Schools כדי לספק חינוך לילדים החיים בקהילות מרוחקות ושוליות בקמבודיה, מיאנמר ונפאל, שאין להם גישה לחינוך. התמיכה של אופטרה לונדון תספק את המשאבים, המורים וההכשרה כדי להבטיח שילדים ילמדו בסביבה בטוחה ומעוררת השראה. בנוסף לכך, אופטרה לונדון תתרום גם לתמיכתו של קצין החינוך של בית הספר המאוחד העולמי. הם נמצאים בקו החזית של מודל העברת החינוך, מקדמים את איכות החינוך בכל בתי הספר של UWS ואת ההטמעה של בתי הספר בקהילות המקומיות. התמיכה בילדים ללמוד לקרוא, לכתוב ולספור בשפתם הלאומית, תפתח להם דלתות לעולם גדול של הזדמנויות. חינוך מעצים את הילדים באמצעות ההזדמנות שהוא מביא ופועל כזרז לשינוי, מחזק את משפחותיהם וקהילותיהם.

תרומה לקהילה
ראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר
אין מספיק פריטים זמינים. רק [max] נותרו.
עיון ברשימת המשאלותהסרת רשימת המשאלות
עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.

המשך לקנות

הוספת הערה להזמנה עריכת הערה להזמנה
הוסף שובר

הוסף שובר

קוד השובר יפעל בדף התשלום